חיפוש

5 אטרקציות למבוגרים בלבד בניו יורק

באתר שלנו, תמצאו שלל מדריכים שמסבירים לכם איפה מומלץ לבקר בניו יורק, בהתאם להרכב הנוסעים שלכם. בסקירה הבאה, אנחנו נוציא מהתמונה את הילדים, ונציג בפניכם כמה אטרקציות בניו יורק שהן פרועות הרבה יותר.. אטרקציות שפועלות על חושים שונים, כוללות אלכוהול וכמובן שגם סקס.

אז מה מציעה ניו יורק עבור המבוגרים שבכם? כפי שתראו מיד, לא מעט דברים.

בר הסיגרים מקנודו בניו יורק

סיגרים הם לא רק אטרקציה למבוגרים בלבד, אלא סמל סטטוס שמזוהה עם אנשים המשתייכים למעמד העליון. בניו יורק ממוקם קלאב מקנודו (Club Macanudo), שלוקח את זה כמה צעדים קדימה. זהו בר סיגרים שמשדר יוקרה בכל רמ"ח אביזריו, בריהוט, במערכות הטכנולוגיה, באוכל המצוין וכמובן שגם בגולת הכותרת, הסיבה שלשמה מתכנסים בה מדי ערב המוני בליינים. אם יש מקום להתנסות בו בכמה ממותגי הסיגריות המובילים והנדירים בעולם, יהיה זה בוודאי הבר הזה.

מועדון סיגרים בניו יורק

מופעי אוכל בניו יורק

בשנים האחרונות החל טרנד משמעותי להתפשט, תרתי משמע, בניו יורק. הקונספט עצמו של מופעי אוכל נראה תמים, אבל בניו יורק הוא הכל חוץ מכזה. המופעים, למשל "מלכת הלילה", הם חושניים מאד. יש בהם אלמנט של קברט, קרקס, תיאטרון או אפילו האכלה חושנית על ידי המלכה, נגיעות מצד ה"צוות המקצועי", סטריפטיז ועוד. האמת, זה נשמע כמו בילוי אופטימלי למסיבת רווקים בניו יורק, לא?

מוזיאון הסקס בניו יורק

מוזיאון חדש יחסית הממוקם במנהטן ומאפשר לכם ללמוד את כל מה שלא ידעתם איך לשאול על סקס ומיניות: היסטוריה, היבטים תרבותיים ועוד. מציע תערוכה קבועה של עשרות אלפי מוצגים, שכמובן נוטים להיות גרפיים. במוזיאון תמצאו פסלים, סרטוני וידאו מסרטי סקס, מגזיניים היסטוריים ועוד, שמתייחסים לנושא במלוא הרצינות וגם בצורה מקורית: לדוגמא תערוכה משתנה של חיי המין של רובוטים. כל אלה מסבירים מדוע למוזיאון יכולים להיכנס רק מבוגרים מעל גיל 18, ומדוע הוא צפוי לעניין חלק ניכר מהמבוגרים: חברים וזוגות גם יחד.

https://www.youtube.com/watch?v=B0yqMMK7jVE


מועדוני חשפנות בניו יורק

בהמשך לסעיף הקודם, חיי הלילה בניו יורק הם סוערים מאד. בשניO האחרונות ראינו נסיונות של הרשויות בניו יורק לצמצם את מימדי תופעת מועדוני החשפנות בעיר, אבל המציאות היא שהם עדיין חיים ונושמים. במועדונים האלה – שאגב, לא מיועדים רק לגברים אלא בחלקם גם לזוגות – נערכים מופעים מקצועיים וחושניים, בחלק מהמקרים בחשאיות מוחלטת. המועדונים האלה נמצאים באזורי חיי הלילה של ניו יורק, למשל במנהטן או באזור התיאטראות.

סיורי ברים ופאבים בניו יורק

בניו יורק יש כל כך הרבה דברים לראות, וכל כך הרבה מקומות לשתות בהם אלכוהול. סיורי אלכוהול, למבוגרים בלבד כמובן, מאפשרים לעבור בין כמה ממקומות הבילוי הבולטים של ניו יורק, ללמוד על תרבות הבילויים (והשתייה) המקומית וכמובן שגם להתנסות בטעימות אלכוהול ומזטים שונים. חלק מהסיורים מתחברים לאחת הסצנות החמות ביותר בחיי הלילה בניו יורק: פאבים הנפתחים בגגות המבנים, תחת כיפת השמיים.

סיור פאבים בניו יורק

 

איך תרצו לשתף את זה?

מידע רלוונטי נוסף שאולי יעניין אותך:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן