חיפוש

טיפים לחיסכון בטיסות לניו יורק

טיסות לניו יורק אינן הזולות ביותר שיש, בעיקר בגלל המרחק של היעד מנמל התעופה בן גוריון: בין 9 ל-12 שעות טיסה, בדרך כלל. נדירים מאד המקרים בהם לא משלמים סכום בן ארבע ספרות על כרטיס הטיסה, וכמובן שגם בדולרים. בכל זאת, חשוב שתדעו שיש עבורכם לא מעט דרכים להוזיל את עלויות הטיסה לניו יורק, ובכך לחסוך אלפי שקלים.

 

הזמנה מוקדמת של כרטיס טיסה

יש יעדים שניתן למצוא אליהם טיסות זולות כאשר מזמינים ברגע האחרון, או מה שמכונה "הדקה ה-90". בדרך כלל ניו יורק לא עונה על ההגדרה הזו. הסיבה הראשונה לכך היא שהביקוש לטיסות בניו יורק גבוה תמיד, בין אם על ידי תיירים, אנשי עסקים, משפחות שהגיעו לביקור בישראל ועוד. לכן, זה די קשה למצוא כרטיס פנוי לניו יורק בימים או בשעות שלפני מועד הטיסה. בנוסף לכך, המחירים של טיסות לניו יורק נוטים לעלות ככל שמועד הטיסה מתקרב, ומכאן שהזמנה מוקדמת של כרטיס – לרוב חודשים לפני מועד הטיסה – היא שתאפשר את המחירים הזולים יותר.

הזמנה של טיסות ברגע האחרון מתקשרת אצלנו ל"ספונטניות", שלא בהכרח עומדת בקנה אחד עם נסיעה לניו יורק, ולא ממש מתאימה לטיסות מהסוג הזה. נסיעה שכזו מצריכה תכנון ארוך, למשל הוצאת ויזה לארצות הברית, ולפעמים גם הזמנה מוקדמת של מקומות לינה, תכנון מקיף של הטיול וכן הלאה.

pexels-photo-59519-large

מועד הטיסה

כמו בכל יעד אחר על גבי הגלובוס, גם במקרה של ניו יורק המחירים של הטיסות עשויים ונוטים להשתנות לאורך השנה, בהתאם לביקוש: הוא אמנם גבוה באופן יחסי, אך עדיין יש תקופות בהן הוא גבוה יותר. המגיעים לניו יורק בחודשי החורף עשויים לשלם פחות על הטיסה שלהם, ביחס לחודשי הקיץ ולחגים העמוסים יותר. אם אתם גמישים בתאריך הטיסה שלכם, או לחלופין יודעים שבניו יורק יש לכם המון מה לעשות גם בימים הסגריריים והקפואים יותר, תוכלו לכן להזמין כרטיס בחורף או בעונות המעבר, וליהנות ממחיר מעט נוח יותר.

טיסה עם עצירת ביניים

הדרך הבאה שלכם להוזיל את מחירה של טיסה לניו יורק היא בטיסה עם עצירת ביניים (קונקשן), שיכולה להיות ביעד כלשהו באירופה או במזרח התיכון. עצירת הביניים תהיה למשך כמה שעות, בהן תוכלו אולי למתוח איברים או להתאושש מהטיסה הלא pexels-photo-63991-largeבהכרח פשוטה. הבעיה העיקרית עם טיסות הקונקשן היא שמשך ההמתנה בשדה התעופה ביעד הביניים מאריך עוד יותר את פרק הזמן המשמעותי הנדרש עד שתנחתו בניו יורק – זה לא ממש נעים להמתין שעות ארוכות, ולעיתים גם ימים שלמים, בשדה התעופה. בנוסף, חלק מהסדרי הקונקשן כוללים סכנה מסוימת לפספוס טיסת ההמשך, למשל כאשר הטיסה הראשונה מתעכבת מסיבה זו או אחרת.

בצד החיובי, יש כאן פוטנציאל לחיסכון כלכלי לא מבוטל. עם זאת, התשובה היא שקשה להחליט חד משמעית האם טיסת הקונקשן היא אכן משתלמת, כי לכל טיסה או מקרה עשויים להיות חוקים משלהם. יש מקרים בהם ה"התפשרות" תביא להוזלה משמעותית במחיר – למשל כ-700-800 דולר לטיסה לשני הכיוונים לעומת כ-1,200לכל טיסה או מקרה עשויים להיות חוקים משלהם.מתעכבת מסיבה זו או אחרת.נחתו בניו יורק.  לטיסה ישירה – אבל גם מקרים בהם הפערים קטנים או אפילו לא קיימים. בייחוד בשנים האחרונות, בהם אנחנו עדים להפחתה מסוימת במחירים של טיסות מישראל לניו יורק, ובכיוון השני.

העצה הכי טובה: לבדוק

טווח המחירים של טיסות לניו יורק הוא די רחב, ואי אפשר לתת מראש תשובה חד משמעית לגבי מה עדיף לכם לבחור ומתי. מאפיינים דוגמת הביקוש ליעד במועד ספציפי, רמת התפוסה של המטוס, משך הטיסה והמועד שלה צפויים להשפיע על המחיר שלה. הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות הוא פשוט לבצע את הבדיקות הנדרשות טרם קבלת ההחלטה. באתר שלנו וגם במקומות שונים באינטרנט (אקספדיה, גוליבר, טראווליסט וכן הלאה) תמצאו כלים להשוואה בין טיסות ולבחינת המחירים שלהן. מכיוון שבאמצעות בחירה נכונה אפשר לחסוך לא מעט כספים, וגם לשפר את חוויית הטיסה וההתאמה שלה לצרכים שלכם, אנחנו ממליצים לא להתעצל ולבצע את הבדיקות הבסיסיות האלה.

שימו לב שאם אתם גמישים בתאריכים שלכם, אפילו יום לכאן או לכאן, תוכלו לשפר את נקודת הפתיחה שלכם בצורה רצינית. הסיבה לכך היא שהמחירים כאמור משתנים בין הימים, ולכן צירוף טיסות ספציפי שאתם מרכיבים עשוי ליצור פער של כ-300-400 דולרים ביחס לטיסה מקבילה, פחות או יותר, בתאריכים אחרים.

pexels-photo-67112-large

איך תרצו לשתף את זה?

מידע רלוונטי נוסף שאולי יעניין אותך:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן